Wybrana kategoria Blog kosmetyczny

Wśród treści mojego bloga znajdziesz wpisy o zabiegach gabinetowych, problemach skórnych, pielęgnacji cery i włosów w domu, kosmetykach i makijażu.
Wiedz, że prowadzenie bloga kosmetycznego to dla mnie wielkie wyzwanie. Do czasu jego powstania stroniłam od obecności w sieci  i nie przekazywałam swoich doświadczeń słowem pisanym. Obecnie uczę się tego za namową pacjentów, którzy uważają, że mogę pomagać i inspirować innych.


Coś więcej w temacie blogów kosmetycznych


Vlogi, blogi kosmetyczne i serwisy, na które warto zajrzeć

Dr Marek Wasiluk – lekarz medycyny estetycznej i stomatolog prowadzący bloga „Medycyna estetyczna bez tajemnic„. Jak sam o sobie pisze miłośnik laseroterapii, o czym pisze z pasją.

Azjatycki Cukierblog kosmetyczny, na którym Basia mieszkająca w Singapurze recenzuje kosmetyki rynku azjatyckiego i pokazuje, jak Koreanki pielęgnują swoją skórę i włosy. Basię cechuje duża wiedza o skórze i dociekliwość w analizie faktów kosmetycznych – często odnosi się do badań.

nissiax83vlog urodowy i lifestajlowy aktywnej zawodowo kosmetolog – Polki mieszkającej w Nowym Jorku. W kanale prezentuje kosmetyki, porady dotyczące problemów skórnych i trochę swojego sposobu na życie, którym może Cię zainspirować. Do stycznia 2015 prowadziła bloga, na którym znajdziecie te same tematy w formie pisanej. Niemniej trzeba przyznać, że autorkę ogląda i słucha się bardzo przyjemnie.

PiggyPEG blogblog o kosmetykach z dokładnymi i rzetelnymi analizami składów wszelakich kosmetyków. Autorki Ania i Monika prezentują swoje treści w pięknej oprawie graficznej.

Kosmopedia.orgserwis kosmetyczny Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, na którym znajduje się jedna z większych baz składników kosmetycznych z ich opisami.

Biotechnologia.pl – serwis dotykający szeroko zagadnienia biotechnologiczne. Mnie szczególnie interesuje sekcja „kosmetologia„.