Wybrana kategoria Blog kosmetyczny

Wśród treści mojego bloga znajdziesz wpisy o zabiegach gabinetowych, problemach skórnych, pielęgnacji cery i włosów w domu, kosmetykach i makijażu.
Wiedz, że prowadzenie bloga kosmetycznego to dla mnie wielkie wyzwanie. Do czasu jego powstania stroniłam od obecności w sieci  i nie przekazywałam swoich doświadczeń słowem pisanym. Obecnie uczę się tego za namową pacjentów, którzy uważają, że mogę pomagać i inspirować innych.

Jak sprzedać włosy?

Zdarza się, że posiadaczki długich, zadbanych włosów decydują się na zmianę fryzury oraz… ostre cięcie. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że ściętym włosom…

Czytaj dalej


Coś więcej w temacie blogów kosmetycznych


Vlogi, blogi kosmetyczne i serwisy, na które warto zajrzeć

Dr Marek Wasiluk – lekarz medycyny estetycznej i stomatolog prowadzący bloga „Medycyna estetyczna bez tajemnic„. Jak sam o sobie pisze miłośnik laseroterapii, o czym pisze z pasją.

Azjatycki Cukierblog kosmetyczny, na którym Basia mieszkająca w Singapurze recenzuje kosmetyki rynku azjatyckiego i pokazuje, jak Koreanki pielęgnują swoją skórę i włosy. Basię cechuje duża wiedza o skórze i dociekliwość w analizie faktów kosmetycznych – często odnosi się do badań.

nissiax83vlog urodowy i lifestajlowy aktywnej zawodowo kosmetolog – Polki mieszkającej w Nowym Jorku. W kanale prezentuje kosmetyki, porady dotyczące problemów skórnych i trochę swojego sposobu na życie, którym może Cię zainspirować. Do stycznia 2015 prowadziła bloga, na którym znajdziecie te same tematy w formie pisanej. Niemniej trzeba przyznać, że autorkę ogląda i słucha się bardzo przyjemnie.

PiggyPEG blogblog o kosmetykach z dokładnymi i rzetelnymi analizami składów wszelakich kosmetyków. Autorki Ania i Monika prezentują swoje treści w pięknej oprawie graficznej.

Kosmopedia.orgserwis kosmetyczny Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, na którym znajduje się jedna z większych baz składników kosmetycznych z ich opisami.

Biotechnologia.pl – serwis dotykający szeroko zagadnienia biotechnologiczne. Mnie szczególnie interesuje sekcja „kosmetologia„.