Kosmetyczka z pasją

Cześć! Mam na imię Magdalena i witam Cię serdecznie. Posiadam wykształcenie chemiczne, kosmetyczne, trychologiczne oraz wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej. Te dziedziny sprawiły, że właśnie tutaj jestem. Aktualnie studiuję pielęgniarstwo i jestem na trzecim roku, wciąż pragnę poszerzać swoją wiedzę i praktyczne umiejętności.

Zamierzam się podzielić z Tobą praktyczną wiedzą z zakresu kosmetyki, tą domową jak i gabinetową. Będę przedstawiać produkty godne przetestowania oraz jak wykonać samodzielnie produkty do pielęgnacji.

Do tej pory miałam zaszczyt znaleźć swoje imię i nazwisko w artykule Idy Świerkockiej dotyczącym przebarwień Przebarwienia, do widzenia w tygodniku Wysokie Obcasy, sobotniego dodatku do Gazety Wyborczej. Aktualnie zostałam poproszona o napisanie artykułu dla Viva.pl, którym wkrótce będę mogła się pochwalić. Zostałam trzykrotnie zaproszona przez TVP2 do programu Pytanie na śniadanie w temacie Pielęgnacja twarzy bez kremu, czyli „detkos dla skóry” – jakie daje efekty?Piękne usta bez strzykawki oraz Przebarwienia – zmora wielu kobiet – najnowsze metody na walkę z przebarwieniami.

Moimi ulubionymi zabiegami są peelingi chemiczne. To właśnie dzięki nim pomogłam swojej skórze, a teraz pomagam swoim pacjentom. Moja nosiła ślady pourazowe doznane w wypadku samochodowym oraz posiadała problemy trądzikowe.

W zasadzie początek mojej “bajki” sięga roku 2000. To wtedy miałam wypadek samochodowy, w którym jako pasażer doznałam poważnych obrażeń, również skóry twarzy. Wtedy nie rozpoznała mnie rodzina, a teraz … Wydawało się, że ślady tragedii zostaną na zawsze. Żeby tego było mało, moja skóra była problematyczna, wrażliwa i z trądzikiem. Nie było łatwo. Wypróbowałam na sobie ogrom specyfików. Przeszłam terapię antybiotykową i hormonalną. Nic jednak nie dawało efektów, przynajmniej nie na dłużej. Z całej swojej bezsilności “dobierałam” się co jakiś czas do swojej skóry i mocno ją traktowałam.


Dzisiaj jest mi miło, kiedy dostaję komplementy dotyczące swojej urody.
Mam 43 lata i pomimo tego, że ciągle pracuję szukając lepszej siebie, to czuję się piękna. Co ważne, słyszę to także od swojego Syna.


Tobie też życzę, byś czuła się wspaniale w swojej skórze!