Salon Kosmetyczny Magdalena Jaglarz


Odwiedź salon kosmetyczny MJ. Dlaczego warto?

Rzetelnie poznam Twoje potrzeby i zaproponuję najlepsze rozwiązanie.

Wiedz, że:

  • doświadczenia w kosmetyce zdobywam od 2000 roku,
  • jestem z wykształcenia chemikiem i kosmetyczką,
  • problemami skórnymi zajmuję się kompleksowo,
  • szukam nowych rozwiązań i nieustannie się szkolę,
  • zajmuję się analizą składów kosmetyków, tworzę własne receptury.

     Kosmetyczka Bielsko-Biała - Magdalena Jaglarz

 

Gdzie się spotkamy?

Gabinet kosmetyczny w Bielsku-Białej

Swoje usługi kosmetyczne oraz makijażowe świadczę w nowym gabinecie przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 37 w Bielsku-Białej (podcienia, róg z ul. Legionów). Zapraszam do telefonicznej lub mailowej rezerwacji terminu.

Serwis „Mobilna kosmetyczka”

Stałym Klientom oferuję serwis „Mobilna kosmetyczka”. Oferta polega na wykonaniu zabiegu w domu lub innym miejscu wskazanym przez Klienta. Usługę realizuję na terenie Bielska-Białej i w jego okolicach. Koszyk realizowanych zabiegów oraz ich koszt w usłudze mobilnej kosmetyczki jest uzgadniany indywidualnie i może różnić się od standardowej oferty.

Wkrótce także gabinet we Wrocławiu

Ze względu na duże zainteresowanie wielu znajomych oraz z miłości do Wrocławia, planuję w najbliższym czasie świadczyć swoje usługi kilka dni w miesiącu także we Wrocławiu. Zapraszam do kontaktu.

Klienci o mnie

Swoich obecnych, przeszłych oraz przyszłych Klientów serdecznie proszę o przesyłanie opinii na temat wykonywanych przeze mnie usług. Będzie mi miło, gdy pozwolą Państwo na publikację tych opinii na stronie rekomendacji.

Oferta

Sprawdź zakres świadczonych usług i ceny. Ceny zawierają koszt profesjonalnych produktów. Duże doświadczenie pozwoliło mi zbudować ofertę w oparciu o produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.